Home > Prečo dovolenku od nás?
Patríme medzi najdlhšie fungujúce cestovky na trhu

CK Terratravel patrí medzi najstaršie cestovky na Slovensku, čo svedčí o našej stabilite a zodpovednosti.
Sme na trhu od roku 1993 a od toho istého roku sme členmi SACKA.  Naším dlhodobým sloganom je “pohoda, kvalita a spoľahlivosť“.

Každoročne rastieme

Sme radi, že sa nám dlhodobo darí poskytovať kvalitné služby, o čom svedčí aj každoročný nárast klientov.

Kamenná cestovka v centre Bratislavy

No ak patríte k vyznávačom klasickej kamennej cestovky, budeme sa tešiť, ak nás navštívite v historickom centre Bratislavy na Gorkého ulici alebo prostredníctvom našich predajcov, ktorých máme takmer v každom meste.

Dovolenka z ponuky, alebo váš vlastný termín:

U nás si môžete vybrať pobyt na mieru nie len zo širokej škály ubytovacích zariadení, ale aj podľa vášho individuálneho termínu. Naša web stránka ponúka pri každom objekte zadanie vlastného termínu a následnú predbežnú kalkuláciu. Zaslanú požiadavku môžeme promptne potvrdiť v závislosti od dostupnosti hotela. Určite oceníte aj  fotogalérie k interiérom konkrétnych apartmánov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nevadí, nájdeme vám niečo na mieru!

Našu ponuku priebežne dopĺňame o osvedčené ubytovacie zariadenia. No ak v nej nenájdete objekt podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nás. Spolupráca s desiatkami lokálnych partnerov v jednotlivých letoviskách nám umožňuje rýchle vyhľadanie želaného ubytovania.  To všetko je možné vyriešiť z pohodlia Vášho domova.

Teší nás, že venujete čas našej ponuke a veríme, že sa aj Vy zaradíte do širokej rodiny našich spokojných zákazníkov.

Neváhajte nás kontaktovať, nájdeme pre Vás optimálne riešenie a proces objednávania zrealizujeme v čo najkratšom čase, profesionálne, ústretovo a s individuálnym prístupom.

NAPÍŠTE E-MAIL:
ALEBO NAPÍŠTE CEZ FORMULÁR:
[contact-form-7 id=”624″]