Home > Hotels> Rezidencia VERDEMARE ***

Rezidencia VERDEMARE ***

TALIANSKO - Lignano -
Vyhľadávané stredisko | Wifi | Pobyty len Sobota - Sobota | Záhrada |
Poloha:

Rezidencia pár krokov od pláže (250 m) a kúsok od centra Lignano Pineta a Lignano Riviera. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, bary - zmrzlinárne, pizzerie a obchody rôzneho druhu. Neďaleko je park Riviera, 20 000 metrov štvorcových zelene, snack bar, dobrodružný chodník zavesený medzi stromami a veľa možností zábavy.

Vybavenie:

Rezidencia so súkromnou záhradou je vybavená výťahom a spoločnou práčkou.
Každý apartmán má zdarma WI-FI, jeden bezplatný trezor, satelitnú televíziu a jedno očíslované parkovacie miesto. Kúrenie a platená garáž na vyžiadanie.
Plážový servis a posteľná bielizeň nie sú zahrnuté v cene.

 

Ubytovanie:

 

Typ A 4 - štúdio  : veľká obývacia izba-jedáleň s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a 1 manželskou posteľou, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, kúpeľňa s oknom a sprchovacím kútom, veľká terasa vybavená stolom a stoličkami.

Typ Bilo 4+1  -  apartmán s klimatizáciou - obývacia izba - jedáleň, rozkladací gauč, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, veľká terasa so stolíkom, stoličkami, jedna spálňa s manželskou posteľou a jednolôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Typ C 6 - apartmán s   klimatizáciou - obývacia izba - jedáleň, s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou a umývačkou, terasa so stolíkom, stoličkami, 1 spálňa s manželskou posteľou a terasou, 1 malá spálňa s poschodovou posteľou alebo jedným rozkladacím lôžkom, kúpeľňa s oknom a sprchovacím kútom.

Typ Trilo C6 - 24: najvyššie poschodie: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉ A NOVÉ ZARIADENÉ, S KLIMATIZÁCIOU: obývačka-jedáleň s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a kuchynským kútom s UMÝVAČKOU RIADU, terasa vybavená stolom a stoličkami, dvojlôžková spálňa s terasou, 1 spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte sú bezpečnostné dvere, siete proti hmyzu, elektrické rolety, práčka, mikrovlnná rúra a garáž. WIFI

 

Strava:

Bez stravy.

Poznámka:

Kaucia pre prípad poškodenia apartmánu sa skladá v agentúre vo výške 150 Eur (kreditná karta). Kaucia bude vrátená v deň odchodu po kontrole ubytovania zamestnancom.
Na mieste sa platí pobytová taxa cca 0,7€/noc/osoba nad 12r.

 

ZVOLENÝ TERMÍN
VYBERTE POČET IZIEB

IZBA č.1

OSOBY na hlavných lôžkach:
OSOBY na prístelkách:
(deti na hlavných lôžkach)
ICH VEK:
IZBA / APARTMÁNVYBERPOČETZÁKLADNÁ CENACELKOVÁ CENA
Verdemare – A 4 štúdio
Verdemare – APT Bilo B 4+1
Verdemare – APT Trilo C6
Verdemare – APT Trilo C6_24
ZĽAVY
POVINNÉ PRÍPLATKY
VOLITEĽNÉ NEPOVINNE PRÍPLATKY
Cestovné poistenie A1 3 €0
AUTOBUS
 Dospeli:
Deti:
 0
CELKOVÁ CENA IZBY/APARTMÁNY
VÝSLEDNÁ CENA ZÁJAZDU0
NAJBLIŽŠIE TERMÍNY
 
Zdieľajte

NAJLEPŠIE PONUKY DO EMAILU AKO PRVÍ?

 

LAST MINUTY, FIRST MOMENTY dostanete do e-mailu medzi prvými!
A nebojte, nebudeme Vás spamovať :-)