Home > Hotels> Maladinovo

Maladinovo

SLOVENSKO - Liptov - Liptovská Mara -
Domáce zviera | Vyhľadávané stredisko | Novinka v ponuke | Výborná poloha | Wellness | Možnosť objednania stravy | Vodné športy | Nástupy denne | Vlastné jacuzzi |
Poloha:

Ubytovací rezort Maladinovo je situovaný na brehu Liptovskej Mary, 300 metrov od aquaparku Tatralandia, 18 km od vodného parku Bešeňová, 13 km od SKI Jasná.

Vybavenie:

Súčasťou rezortu je recepcia, slnečná terasa, reštaurácia Bernard pub, wellness centrum so saunami (fínska, infra), ochladzovacím bazénom, a jacuzzi. V lete vonkajšia vírivka, privátna prírodná pláž, taktiež v lete je organizovaný animačný program pre deti a fun zóna na lúke - trampolína, skákací hrad, dobrodužná zóna, záhradný domček, elektrické autíčka, šípky, stolný tenis, ihrisko s bránkami, bedminton, stolný futbal.
V pivných kúpeľoch Bernard (za poplatok)  je neobmedzená konzumáciu vlastnoručne čapovaného piva, najkvalitnejší český chmel,  pivné kade pre 2 osoby.
Wellness centum (za poplatok) - vírivka, infra a fínska sauna s ochladzovacím bazénikom, vonkajšia vírivka, odpočinková miestnosť.
Pes povolený za poplatok.

 

Ubytovanie:

Všetky ubytovacie jednotky majú pohovku, priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchynku s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. K ich vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica.
Štúdio 2 s rozlohou 29 m2 a disponuje manželskou posteľou, gaučom. Maximálne obsadenie 2 osobami.
Štúdio 2+2 s rozlohu do 38 m2 a v rámci jedného priestoru disponuje spálňovou časťou s manželskou posteľou a obývacou časťou, v ktorej je denný gauč, ktorý po rozložení poskytuje plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby, s rozlohou 190 x 160 m. Maximálne obsadenie 4 osobami.
Apartmán Standard 2+2 s jednou spálňou s oddeliteľnými lôžkmi, v obývačke rozkladací gauč pre 2 dospelé osoby 190 x 160 m. Maximálne obsadenie 4 osobami.
Apartmán Comfort 2+2 s rozlohou do 39 m2 ponúka spálňu s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami a obývaciu časť, s gaučom vhodným aj pre 2 dospelé osoby 190 x 160 m. Maximálne obsadenie 4 osobami.
Apartmán LUX 2+2, a LUX 2+3 s rozlohou do 55 m2 disponuje samostatnou spálňou s manželskou posteľou, obývacia časť s gaučom pre 2 dospelé osoby s rozlohou 190 x 160 m. V 2+3 je rozkladacia taburetka vhodná pre dospelú osobu. Maximálne obsadenie 5 osobami.
Apartmán Comfort 4+2 mezonet s rozlohou 66 m2 má jednu spálňu s manželskou posteľou a jednu spálňu s dvomi oddelenými lôžkami, v obývacej časti sa nachádza gauč pre dve dospelé osoby s rozlohou 190 x 160 m. Maximálne obsadenie 6 osobami.
Apartmán Lux 4+3 mezonet s rozlohu 76 m2 má obývaciu časť s gaučom, pre dve dospelé osoby s rozlohou 190 x 160 m, tiež rozkladaciu taburetku pre dospelú osobu, na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, spálňa s ddelenými lôžkami a infra sauna.
Apartmán Superior 4+2 mezonet s rozlohou do 82 m2 má spálňu s manželskou posteľou, spálňu s dvoma oddelenými lôžkami, v obývacej časti je gauč pre dve dospelé osoby s rozlohou 190 x 160 m, naviac je vybavený infra saunou, vírivou vaňou s kapacitou do 4 osôb a klimatizáciou.

 

 

Strava:

Za doplatok: raňajky formou bufetových stolov v reštaurácii Bernard Pub,  večera servírovaná 2-chodová

Zľavy:

Deti do 3 rokov bez lôžka grátis.

Poznámka:

Pes cca 20€/noc
Detská postieľka 5€/noc
Miestna daň 1€/osoba/noc

ZVOLENÝ TERMÍN
VYBERTE POČET IZIEB

IZBA č.1

OSOBY na hlavných lôžkach:
OSOBY na prístelkách:
(deti na hlavných lôžkach)
ICH VEK:
IZBA / APARTMÁNVYBERPOČETZÁKLADNÁ CENACELKOVÁ CENA
Maladinovo – Štúdio 2
Maladinovo – Štúdio 2+2 pre 3 osoby
Maladinovo – Štúdio 2+2 pre 4 osoby
Maladinovo – Apartmán Standard/Comford 2+2 pre 3 osoby
Maladinovo – Apartmán Standard/Comford 2+2 pre 4 osoby
Maladinovo – Apartmán LUX 2+3
Maladinovo – Apartmán Comfort 4+2 pre 5 osôb
Maladinovo – Apartmán Comfort 4+2 pre 6 osôb
ZĽAVY
Pobyt od 5 nocí  7 %0
POVINNÉ PRÍPLATKY
VOLITEĽNÉ NEPOVINNE PRÍPLATKY
Raňajky 13.5 €0
Raňajky dieťa 10 €0
Večera 16 €0
Večera dieťa 10 €0
AUTOBUS
CELKOVÁ CENA IZBY/APARTMÁNY
VÝSLEDNÁ CENA ZÁJAZDU0
NAJBLIŽŠIE TERMÍNY
 
Zdieľajte

NAJLEPŠIE PONUKY DO EMAILU AKO PRVÍ?

 

LAST MINUTY, FIRST MOMENTY dostanete do e-mailu medzi prvými!
A nebojte, nebudeme Vás spamovať :-)